Kim jesteśmy

Przede wszystkim jesteśmy ludźmi.

Wraz z zespołem naszą rolę postrzegamy zarówno jako zaufanych doradców, służących rzetelną radą i informacją, jak i pełnomocników w pełni zaangażowanych w powierzone sprawy i problemy.
Rozumiejąc biznes, oferujemy optymalne, dopasowane do potrzeb rozwiązania prawne, należycie reprezentujemy interesy naszych klientów i chronimy ich prawa.
Dążymy do tego, aby oferować taką obsługę prawną, jakiej sami oczekiwalibyśmy, będąc na miejscu naszych Klientów.

Damian Kłobuchowski

damian

Radca prawny i partner w kancelarii prawnej Połomski & Kłobuchowski Radcowska Spółka Partnerska.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 
Z wyróżnieniem ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, gdzie wpisany jest na listę radców prawnych. 

Razem z mec. Łukaszem Połomskim swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał w jednej z wiodących w Polsce kancelarii prawnych. 

Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz doradztwie związanym z realizacją budowlanego procesu inwestycyjnego, w tym opartego o Warunki Kontraktowe FIDIC.
Doradza przy transakcjach i umowach handlowych związanych m.in. z outsourcingiem wysoko wykwalifikowanych inżynierów IT.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie sporów i postępowań sądowych.

Dysponuje poświadczeniem bezpieczeństwa osobowego o klauzuli TAJNE, NATO SECRET oraz EU SECRET. 

W ramach kancelarii odpowiada za obsługę prawną klientów anglojęzycznych. 

kontakt:
tel. +48 61 224 12 44
e-mail: damian@klobuchowski.pl

Łukasz Połomski

lukasz

Radca prawny i partner w kancelarii prawnej Połomski & Kłobuchowski Radcowska Spółka Partnerska.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację radcowską odbył przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, gdzie wpisany jest na listę radców prawnych. Na Politechnice Poznańskiej ukończył studia podyplomowe pn. "Realizacja inwestycji celu publicznego oraz procedury FIDIC i Banku Światowego".

Razem z mec. Damianem Kłobuchowskim swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał w jednej z wiodących w Polsce kancelarii prawnych. 

Jest uniwersalnym prawnikiem biznesowym. Jego domeną jest reprezentacja klientów w sporach i postępowaniach sądowych, doradza też przy transakcjach i umowach handlowych. Dużą część aktywności poświęca kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców: od 2011 r. stale pełni funkcję dyrektora działu prawnego u klienta prowadzącego duży zakład produkcyjny, zatrudniającego blisko 1.000 osobową załogę.
Ponadto posiada bogatą praktykę przy prowadzeniu audytów prawnych, transakcji fuzji i przejęć oraz obsłudze skomplikowanych inwestycji budowlanych.

W ramach kancelarii odpowiada za obsługę prawną klientów niemieckojęzycznych.

Prowadzi branżowego bloga o technicznej stronie warsztatu pracy prawnika (www.SprawnyPrawnik.pl)

kontakt:
tel. +48 61 224 12 44 
e-mail: lukasz@polomski.pl

Profile na LindedIn i Twitter